Twój unikatowy sklep internetowy

Jeżeli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało autorskie oprogramowanie, które jest łatwe w użytku i zarazem pełne przydatnych funkcji. Wszystko dlatego, żeby dostarczyć naszym partnerom i ich klientom świadczenia na najwyższym poziomie. Otworzenie sklepu internetowego na naszej platformie to gwarancja dostępu do rozwiązań przystosowanych do rozmaitych oczekiwań osób, chcących rozpocząć sprzedaż w Internecie. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa płatności internetowych oraz przesyłek, także do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – bez konieczności podpisywania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z marketplace’ami, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz porównywarkami opinii, a jest to tylko fragment świadczonych przez nas rozwiązań.

Według prowadzonych przez nas statystyk, wykorzystywanie stworzonych przez naszych specjalistów rozwiązań daje firmie możliwość zaoszczędzenia do kilku godzin dziennie. Nasi eksperci systematycznie dodają nowe funkcje, byś jako nasz partner mógł skupić się na biznesie, zachowując przy tym maksimum czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci wybrać odpowiedni plan, dobrany do Twoich wymagań. Dodatkowo masz szansę przetestowania naszej platformy bezpłatnie przez dwa tygodnie. Przekonaj się, że korzystanie z niej jest rzeczywiście proste i rozpocznij działalność sprzedażową w Internecie razem z nami.

Otwierając e-sklep na na naszej platformie nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, jeżeli jesteś miłośnikiem czegoś i masz chęć połączyć zainteresowanie z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To znakomite wyjście, gdy chcesz zacząć zarabiać dodatkowo do wypłaty, ale też przetestować plan na biznes, w sytuacji, gdy nie jesteś jeszcze pewien, jak zostanie odebrany przez potencjalnych kupujących. Załóż e-sklep na Shopelo.pl i zostań naszym partnerem. Nasi specjaliści służą pomocą na każdym etapie współpracy. Odwiedź naszą stronę www, aby uzyskać więcej informacji.